Vyzyvatel z Loun si v klidu pohlídal výhodu domácího prostředí

Chce-li „A“ tým mužů přemýšlet nad prvním místem v Oblastním přeboru, musí se umět popasovat s celky, které mají stejný cíl. Jedním z nich jsou BA Louny, kde se na ZŠ Přemyslovců hrálo 2. kolo.

Hned v úvodu zápasu se ukázalo, jak moc v týmu chybí vlakový výpravčí, protože lovosickým jeden vlak ujel. Domácí vlétli do zápasu ve velkém stylu a počáteční šňůrou 14-0 překvapili snad i sami sebe.

Na řadu tak musel přijít time-out, během kterého zaskakující trenér musel svoje mužstvo rychle hodit do klidu. To se dokonale povedlo, protože Lovosice během několika minut změnily vizáž svojí hry a díky skvělé obraně a úspěšné ofenzívě do konce první části vyrovnaly na 19:19.

Další spoj vyjížděl z lounské tělocvičny v druhé čtvrtině a lovosičtí ho opět nestihli. Tentokrát ale náskok domácích rostl postupně hlavně díky místním ostrostřelcům, které nikdo nebyl schopen pokrýt. Nebyla to dobrá pasáž a bohužel její konec byl v nedohlednu.

Vlaková terminologie by se dala použít i po velké přestávce. Hosté prostě svým výkonem nemohli konkurovat, domácí hráli jednodušeji, tvrději a kontrolu nad zápasem drželi bez větších problémů.

Rozdíl 31 bodů byl zralý na vhození ručníku. Nikdo z lovosických nebyl schopen s výsledkem nic udělat až do chvíle, kdy domácí vystřídali své hlavní opory a pustili do hry hráče z lavičky. Během tří minut se tedy náskok snížil na „pouhých“ 20 bodů, ale dohrávalo se již v tréninkovém tempu.

Bez nápadu, bez pořádného nasazení a s masáží zdarma protrpěly Lovosice první zápas sezóny na cizí půdě. V odvetě musí více kombinovat v útoku, agresivněji přistupovat k hráčům v obraně, ale třeba se i sejít v kompletní sestavě, což se letos ještě neuskutečnilo. Smůla a nízká úspěšnost při střelách z pole jen pramenily z velkého množství faulů a celkového obrazu hry.

Týmu nezbývá nic jiného, než tento páteční večer hodit za hlavu a nastavit správně hlavy na další zápas, který sehraje na domácím hřišti 23.10. proti BA Roudnici.

BA Louny – ASK Lovosice 86:66 (43:33)

Střelci: Härting 22, Živec 12, Novotný 11, Puchar Jiří a Žižka po 6, Puchar Jakub 4, Anton 3, Staněk 2.

1 komentář u „Vyzyvatel z Loun si v klidu pohlídal výhodu domácího prostředí“

 1. Buy Undetеctable Counterfeit Мoney Online, With a ⅼot
  of experiеnce in the field. We provide banknotes of unmatcһeԀ quality with all the necessary sеcurity features ⲟn them, incxluding watermarks, special oiⅼ elementѕ,
  colⲟur-shifting inks, see-through registers, and
  threads. We produce indistinguishable premium products that can bе safely used anywhere you want.

  What is more, we use up-to-date printing equipment and high-quality ρaper to make sure our counterfеit currencies lߋok the same
  as the real ones. Oᥙur products are passing pen and UV tests as well as other banking security checks.
  We strіve to provide our cⅼients with thee best
  shhⲟpping experience, swift delivery, and maⲭimum confidentiality.
  So, if you’re looking for privacy wһen shopping for fɑke banknotes, then yоu have to the right place. https://contabanconote.info

Komentáře nejsou povoleny.