Krajský přebor kadetek U 17

ŠBK Parker-Hannifin Sadská – ASK Lovosice 86:42 (45:24)

Sestava a body – Karfíková 13, Šulerová 12, Bednaříková 5, Svobodová 5, Jaškovová 3, Procházková 2, Bendová 2, Zdvořáková.

Domácí tým je zatím celkově na druhé příčce, takže se čekalo další prověření našich schopností a dovedností.

A začátek zápasu jako vždy z naší strany – pomalu, abychom se neunáhlily, opatrně, abychom náhodou nedaly nějaký bod, takže soupeřky se do nás pustily naplno a než jsme se na hřišti rozkoukaly, bylo skóre v páté minut 12:2. Pak teprve jsme začaly konečně něco hrát. Pár útočných akcí, pěkně zahrála v útoku pod košem Anna K., které se podařilo dostat do střelby, byla i faulovaná a házela trestné hody. Nakonec skončila první čtvrtina 26:12. Hezký zlepšený výkon jsme předvedly i v celé druhé čtvrtině. Zahrály jsme ji velice pěkně. Domácí hráčky jsme čistě ubránily, donutily jsme je udělat hodně technických chyb. Nám se vydařily útočné akce, soupeřky nás nedokázaly ubránit, takže jsme měly i úspěšnou střelbu. Celá druhá čtvrtina byla v naší režii, pěkná hra, jen ta obrana ke konci čtvrtiny už byla slabší, protože docházely síly. Hráčky si za odvedený výkon zasloužily pochvalu. Jenže – nechval dne před večerem – třetí čtvrtina tragédie. Špatná rozehra, zbrklá střelba a téměř žádná obrana. A i když jsme měly hodně šancí v samostatných nájezdech, tak bodově nula. Toto by už měli být jasné koše. Nebylo nic, za co chválit. Poslední čtvrtina byla opět herně zdařilá, úplně jiné kafe, ale už pozdě. Sice jsme ji prohrály, ale rozdílem 5 bodů, což není s tímto soupeřem hodně, jenže, hrát a bojovat se musí celý zápas.