Oslabené ženy na Kladno nestačily

LOVOSICE – TJ SOKOL KLADNO 56 : 85 (32 : 44)

Sestava a body: Pišlová V. 16, Palusková 15, Miková 10, Lahovská 8, Mrvíková 7, Matulková, Pišlová D.

Další utkání v oslabené sestavě odehrály ženy Lovosic s družstvem Kladna. Začátek zápasu byl z obou stran opatrný. Hostujíc hráčky ale ihned po prvních minutách ukázaly, jak umí hrát tvrdě a domácí si s jejich hrou nedokázaly poradit. Přesto se snažily držet krok celou první čtvrtinu, bojovaly, dařilo se jim skórovat a rozdíl ve skóre byl lepší, než se čekalo. Také druhá část hry byla téměř vyrovnaná, domácí hráčky se snažily jak v obraně, tak i v útoku, kde ale dostávaly hodně tvrdých zákroků od soupeřek. Celý první poločas se domácí držely na velice přijatelném bodovém rozdíle, v této oslabené sestavě se očekávalo, že utkání bude víc jednoznačné pro hosty. Nejlepší část hry u domácích byla třetí čtvrtina, skóre této části bylo 14 – 14 a utkání bylo stále hodně bojovné. V poslední čtvrtině domácím již docházely síly, nedokázali zastavit rychlé útoky soupeřek a od 4 min. nedali žádný koš, v obraně nedokázali hosty zastavit a soupeřky si s chutí zastřílely. Přes tuto prohru nebyl výkon domácích hráček vůbec špatný, zahrály si útočné akce, které úspěšně bodově zakončily. Celé tři čtvrtiny hrály a bojovaly, dokázaly se prosadit v útoku, i když soupeřky jsou hodně tvrdé v obraně.