ASK Lovosice – Lokomotiva Liberec 55:36  (42:22)

Sestava a body – Jaškovová 18, Svobodová 18, Procházková 15, Karfíková 2, Bednaříková 2, Klančíková, Baudišová.

Zápas na domácí palubovce s Libercem jsme hrály bez dvou hráček základní sestavy, které se omluvily z důvodu nemoci. Ale tato situace jako by zbývající domácí hráčky nakopla. Hned od začátku své soupeřky přehrávaly ve všech činnostech. Přesně si rozehrávaly, dostávaly se do střeleckých pozic a úspěšně skórovaly. Zahrály si útočné akce, které také končily přesnou střelbou. Nejlepší část hry byla ve druhé čtvrtině, tu domácí hráčky vyhrály 12:4, soupeřky dělaly hodně chyb a nám se dařilo je trestat. Druhý poločas už byl herně více vyrovnaný, ale přesto se domácí hráčky dokázaly vyburcovat natolik, aby vítězství udržely.

Konečně první výhra v soutěži a zasloužená, pochvala všem hráčkám, které toto utkání odehrály.