U17 – Sluneta Ústí n/L.

Sluneta Ústí n. Labem – ASK Lovosice  71:55 (44:19)

Sestava a body – Jaškovová 20, Šulerová 12, Svobodová 11, Procházková 10, Karfíková 2, Slavíková Klára, Klančíková, Baudišová.

První z dohrávaných zápasů jsme odehrály v Ústí n. Labem. První čtvrtina nám moc nevyšla, nějak jsme se nemohly dostat do tempa. Měly jsme také špatnou střelbu a žádný doskok, takže soupeřky si v pohodě doskočily míč a dostávaly se do rychlého útoku. Nám se skoro nic nedařilo. V rozehře jsme dělaly hodně nevynucených chyb, střílely jsme a netrefovaly. Druhá čtvrtina byla hodně špatná. Po změně stran to byla z naší strany úplně jiná hra. Konečně dobře zahrané akce, všechny hráčky na hřišti spolupracovaly a bylo to na výkonu vidět. Vycházela nám střelba, děvčatům se podařily nájezdy do koše a konečně začaly padat koše. Třetí čtvrtinu jsme hrály 15:13 a poslední se nám hóóódně vydařila, tu jsme vyhrály 23:12. Druhý poločas jsme konečně začaly hrát to, co umíme, ale musí to být tak, že chce celý tým a na hřišti se musí hrát kolektivně. Takto bychom mohly začít možná i vyhrávat.

Pochvala všem děvčatům za pěknou bojovnou hru a velké nasazení v celém zápase.