Levhartice Chomutov – ASK Lovosice 76:50 (34:23)

Sestava a body – Bednaříková 14, Šulerová 10, Jaškovová 6, Svobodová 6, Karfíková 6, Křivánková 5, Sendlaiová 3.

V sobotu odpoledne pomalý ospalý začátek. Lovosické žačky se těžce rozehrávaly, nemohly se dostat do tempa, naštěstí tak i soupeřky, takže skóre po první čtvrtině bylo jen 16:6 pro domácí. Ve druhé čtvrtině jsme se už trochu rozběhly, zahrály jsme úspěšně útočné signály, Andrea dala svou první trojku, takže skóre 19:18 za druhou čtvrtinu bylo víc než pěkné. Také jsme dokázaly ubránit úspěšně soupeřky v rozehře i v útoku.

Po přestávce jsme začaly hrát opět hodně naivně, pomalu, téměř jsme nebránily a soupeřky si z našeho koše udělaly střelecký terč, do kterého se úspěšně trefovaly. Člověk by ani nevěřil, že minulý týden se na naši hru dalo koukat a vypadalo to, že už se blýská na lepší časy. Takže skóre ve třetí části 28:9 bylo ještě milosrdné. V poslední části hry jsme opět zabojovaly, zase jsme úspěšně bránily, konečně fungoval i doskok pod vlastním košem, takže nakonec prohra jen o 26 bodů. Škoda, mohly jsme odehrát hodně vyrovnané utkání, soupeřky tentokrát byly na když ne poražení, tak aspoň na hodně malý bodový rozdíl.