Odložené utkání prvního kola Krajského přeboru žen se hrálo v Dobřichovicích. Již samotná cesta na zápas byla jedno velké dobrodružství, nicméně hostující hráčky chtěly potvrdit výkon ze Slaného a připsat další vítězné body.

Sokol Dobřichovice – ASK Lovosice 51:46 (28:24)

Sestava a body celkem: Šebová 4, Kubínová 2, Žáková 4, Miková Kateřina, Kovaříková 12, Palusková Daniela 2, Pišlová 12, Hrzánová, Miková Eliška 12.

Zápas se pro hosty od začátku nevyvíjel dobře. Jestliže v osmé minutě první čtvrtiny je stav 9:6, domácí dají ze hry čtyři body (ostatní body ze šestek) a hosté jen šest bodů, znamená to jediné. Buď jsou obrany tak dobré, anebo hráčkám vyschnul střelecký prach. O lovosických hráčkách v tuto chvíli platilo – perfektní obrana, tragická střelba. Jestliže mají střelbu v osmé minutě v poměru 16:3 (a to nestřílely ani ze střední vzdálenosti nebo trojky), pak je jasné, kde byl základní zakopaný pes.

Střelecké trápení pokračovalo ze strany hostů nejen v další čtvrtině, ale vlastně po celý zápas. Ve druhé části pak polevily lovosické hráčky v obraně a domácí si tak vypracovali mírný náskok, který koneckonců udrželi až do konce utkání.

Malá naděje pro hosty svitla v poslední části, kdy dvakrát dotáhli náskok soupeře na rozdíl jednoho bodu, ale místo trpělivé hry zakončené úspěšnou střelou, to spíše vypadalo jako u Verdunu. Hostující hráčky střílely jako o život, bohužel jen slepými náboji.

Domácí svůj nadšený výkon dotáhli do úspěšného konce, faktem je, že hosté z osmi šestek dali jen dvě, žádnou trojku (domácí čtyři), a i když hosté měli tři střelkyně přes deset bodů, ostatní se k nim nepřidaly.