Badmintonový turnaj

BK Lovosice pořádal 21.6. badmintonový turnaj. Výborný.

3128Takže ty slibované podrobnosti. Turnaj jsme sice rozehráli jako mix, nakonec pro viditelné rozdíly bylo direktoriátem turnaje rozhodnuto, že se rozdělí turnaj na mužskou a ženskou část, což nejen turnaji prospělo, ale hlavně se to celé urychlilo (i tak jsme skončili ve dvě hodiny odpoledne).

V mužské části bylo opět silné zastoupení rodinou Pucharů, aktivně zasportovat si dále přišli Kája Anton, Pavel Žižka a nadějní mladíci z házenkářské líhně Jirka Motl a Milan Berka. Musím říct, že tak kvalitní výkony asi nikdo nečekal. Samozřejmě to korejský badminton nebyl, ale nutno říct, že každý jistě druhý den po turnaji si nenápadně osahával místa, které byly silně namoženy. Nakonec si palmu vítězství na prvním neoficiálním lovosickém badmintonovém turnaji odnesl Milan, který se pod tíhou svědomí nakonec přiznal, že tento sport provozoval aktivně již v dřívějších dobách. O to více však navnadil ostatní, aby se i nadále zlepšovali. Dále se v pořadí srovnali Puchaříci, mezi ně se vklínil Pavel.

V ženách si zahrály dvě čerstvé matky Hanka a Eliška, k tomu se přidaly Věra a Pavla a doplnila je Markéta. Ta si nakonec odnesla prvenství, o druhé místo se podělily Háňa s Eldou (stejné body, stejné skóre) a to stejné bylo na dalších místech, kde svorně spolu skončily Věra s Pavlou.

Závěrem mi náleží pouze konstatovat, že turnaj se vydařil a všichni projevili zájem v tomto pokračovat.