Archiv měsíce: Červenec 2013

Aktuality

Sledujte postup prací v hale v rubrice povodně 2013

Bez komentářů

Rozlosování U17

Krajský přebor juniorek U 19 a kadetek U 17

12 družstev v jedné skupině každý s každým dvoukolově ve dvojicích.
Začíná se 12.10.2013.

Bez komentářů

Rozlosování U12

Dívky U12+13 (mix U12)
(vedoucí soutěže Petr Soldon) – 5 týmů, dlouhodobá soutěž (13).  BK Levhartice Chomutov (U12), TJ Slovan Litoměřice (U12), ASK Lovosice (U12), BK Slovan Ústí n.L. (U13), TJ Lokomotiva Liberec (U13)

Základní část každý s každým jednotlivě, dvoukolově, systém dvojutkání – (10 termínů).  Finálová nadstavba ‐ dvě skupiny: o 1. ‐ 3. místo – (3 termíny) a 4. ‐ 5. místo (2 termíny).

O 1. – 3. místo sehrání dvou jednodenních turnajů u každého týmu po jednom vzájemném zápase o konečné umístění. 1. turnaj (T1) u druhého v pořadí, 2. turnaj (T2) u prvého v pořadí.

O 4. – 5. místo sehrání dvou dvojutkání, 1. dvojutkání na hřišti týmu s horším výsledkem v základní části (4 utkání).

Možno uvažovat i o nadstavbovém rozdělení na mladší a starší, ale to záleží na tom, jak se v průběhu sezóny v klubech vyvine „kádrová“ situace.

Dále bude vyhlášena dvoukolová kvalifikace pro účast v NF, do které se může přihlásit kdokoliv, kdo řádně odehrál a dokončil soutěž, bez ohledu na umístění v konečné tabulce – s podmínkou, že kvalifikace NF se musí odehrát už jen s „ČISTÝM“ družstvem.

Utkání  7. kola , které je nalosováno na 21.12.2013 mohou týmy , po vzájemné dohodě klubů,  odehrát do konce ledna 2014, bez poplatku za přeložení utkání utkání. O změnu termínu však musí požádat do 30.11.2013.

Rozlosování

1. BK Levhartice Chomutov U12
2. TJ Slovan Litoměřice U12
3. ASK Lovosice U12
4. BK Slovan Ústí n.L. U13
5. TJ Lokomotiva Liberec I U13

 

1. kolo 28.9.2013
002 ASK Lovosice BK Slovan Ústí n. L.
2. kolo 12.10.2013
003 TJ Lokomotiva Liberec I ASK Lovosice
3. kolo 26.10.2013
005  Lovosice BK Levhartice Chomutov
4. kolo 9.11.2013
008 TJ Slovan Litoměřice ASK Lovosice
5. kolo 23.11.2013
volno
6. kolo 7.12 .2013
004 BK Slovan Ústí n.L. ASK Lovosice
7. kolo 21.12 .2013
003 Lovosice TJ Lokomotiva Liberec I
8. kolo 18.1.2014
003 BK  Chomutov ASK Lovosice
9. kolo 1.2.2014
004  Lovosice TJ Slovan Litoměřice
10. kolo 15.2 .2014
volno

Finálová nadstavba :  1. kolo – 1.3.2014;  2. kolo – 15.3.2014

Kvalifikace o postup na NF: 1. kolo – 29.3.2004;  2. kolo – 12.4.2014

Bez komentářů

Rozlosování U14

Dívky U13-U15
(vedoucí soutěže Petr Soldon) – 5 týmů, dlouhodobá soutěž. BK Levharti Chomutov (U13),  TJ Slovan Litoměřice (U13), ASK Lovosice (U14),  TJ ASPV Zákupy (U14), BK Skřivánek Ústí n.L. (U15),  BK Děčín (U15). Děčín hledá své uplatnění v soutěžích U15 ve středních Čechách. Každopádně zahájíme základní část každý s každým jednotlivě, dvoukolově, systém dvojutkání – (10 termínů), případné odstoupení Děčína na věci nic nemění.
Finálová nadstavba ‐ dvě skupiny: o 1. ‐ 3. místo – (2 termíny) a 4. ‐ 5. místo (2 termíny).
O 1. – 3. místo sehrání dvou jednodenních turnajů po jednom vzájemném zápase o konečné umístění. 1. turnaj (T1)  u druhého v pořadí, 2. turnaj (T2) u prvého v pořadí.
O 4. – 6. místo obdobně nebo sehrání dvou dvojutkání 4. a 5.

Následně bude vypsána kvalifikace o účast v předkole MČR starších minižákyň a Festivalu. Možno uvažovat i o nadstavbovém rozdělení na U13+U14. Opět to ale záleží na tom, jak se v průběhu sezóny v klubech vyvine „kádrová“ situace.

Rozlosování

1. BK Levharti Chomutov U13
2. TJ Slovan Litoměřice U13
3. ASK Lovosice U13
4. TJ ASPV Zákupy U14
5. BK Skřivánek Ústí n.L. U15
6. BK Děčín U15

 

1. kolo 21.9.2013
003 ASK Lovosice TJ ASPV Zákupy
2. kolo 6.10.2013
005 BK Skřivánek Ústí n.L. ASK Lovosice
3. kolo 20.10.2013
008 ASK Lovosice BK Levharti Chomutov
4. kolo 2.11.2013
012 TJ Slovan Litoměřice ASK Lovosice
5. kolo 16.11.2013
013 ASK Lovosice BK Děčín
6. kolo 30.11.2013
018 TJ ASPV Zákupy ASK Lovosice
7. kolo 14.12.2013
00 ASK Lovosice BK Skřivánek Ústí n.L.
8. kolo 11.1.2014
023 BK Levharti Chomutov ASK Lovosice
9. kolo 25.1.2014
027 ASK Lovosice TJ Slovan Litoměřice
10. kolo   8.2.2014
028 BK Děčín ASK Lovosice

Finálová nadstavba :  1. kolo – 22.2.2014;  2. kolo – 8.3.2014
Kvalifikace o postup na NF: 1. kolo – 22.3.2004;  2. kolo – 5.4.2014

Bez komentářů

Rozlosování muži OP

M3003 04.10.2013 BK Baník Most „B“ ASK Lovosice
M3004 11.10.2013 BK Skřivánek Ústí n.L. ASK Lovosice
M3009 25.10.2013 BK Teplice „C“ ASK Lovosice
M3011 01.11.2013 BK Chomutov ASK Lovosice
M3014 15.11.2013 ASK Lovosice BK Litvínov
M3018 22.11.2013 ASK Lovosice BK Baník Most „B“
M3019 06.12.2013 ASK Lovosice BK Skřivánek Ústí n.L.
M3024 13.12.2013 ASK Lovosice BK Teplice „C“
M3026 10.01.2014 ASK Lovosice BK Chomutov
M3029 17.01.2014 BK Litvínov ASK Lovosice
Bez komentářů
„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich