Nejmladší minižactvo na Národním finále – den třetí

BK Most – BK Lovosice 102:19

Body a sestava: Hrzánová 8, Jaškovová 6, Karfíková 3, Havránek 2, Brůnová, Malík, Šulerová, Procházková, Bednařík, Smutná, Filípková, Veselý, Vobořil.

Jediné a poslední utkání v neděli jsme odehráli s domácím týmem Mostu. Většina hráček tohoto týmu končí v této kategorii a tak dostali šanci proti nám si naposled zahrát, přesto že výsledek nic neřešil jak pro ně tak pro nás.

Hned od začátku se do nás pustili, nedovolil nám téměř nic, naši hráči velice špatně rozehrávali a než se rozkoukali, kam přihráli, tak už byl další koš. Sice se nám podařilo dát 10 bodů v první čtvrtině, ale jinak byla to katastrofa. Vůbec nejhorší výkon na tomto turnaji.

Ale – v první čtvrtině se přesto blýskla bojovností M. Hrzánová, ve druhé E. Šulerová a pochvalu za střelbu levou rukou A. Karfíkové.

Během zápasu přijela natáčet tento zápas Česká televize a tak domácí diváci vytvořili velice bouřlivou atmosféru. Naši hráči toto ještě nezažili, bylo to pro ně nové a to je hodně rozhodilo.