První utkání na domácí palubovce odehrálo družstvo mladších minižaček a po velice pěkném bojovném výkonu obě utkání vyhráli.

Domácí družstvo hrálo ve složení: Jaškovová, Švábová, Brůnová, Svobodová, Šulerová, Hromadová, Bednaříková, Bednařík, Hrzánová, Smutná, Hnilica, Ehlová, Filípková, Karfíková, Holečková, Šindelářová, Udatná.

TJ Lovochemie Lovosice – ŠSK Ústí nad Labem 43 : 31

Body: Bednaříková 15, Šulerová, Smutná 6, Karfíková 4, Brůnová, Svobodová, Hromadová, Bednařík, Hrzánová, Hnilica 2.

TJ Lovochemie Lovosice – ŠSK Ústí nad Labem 34 : 29

Body: Hrzánová 9, Šulerová 5, Bednaříková, Bednařík, Hnilica, Karfíková 4, Holečková 2.

Družstvo soupeřek mělo velmi vysoké hráčky, na které jsme nestačili obranně. Přesto se domácí podkošové hráčky snažily, hodně bojovaly a několika košům i zabránily. V útoku se domácímu družstvu podařilo zahrát naučené akce, jen jejich bodové zakončení občas nevycházelo. V obraně se všichni hráči na hřišti snažili, dokázali soupeřkám míč vypíchnout a přecházeli do rychlého útoku. Také se pokoušeli o zdvojování v obraně, což se jim dařilo. Ale domácí hráčky musí ještě hodně trénovat hlavně přihrávky a spolupráci všech hráček na hřišti.

V obou utkáních se do listiny střelců zapsalo hodně domácích hráček, přesto byla střelba zbrklá, košů mohlo padnout více, pokud by si hráčky daly záležet.

První stobodový příděl soupeřům

V neděli se na domácí palubovce představilo družstvo nejmladšího minižactva a i jim premiéra vyšla.

Družstvo hrálo ve složení: Jaškovová, Brůnová, Šindelářová, Šulerová, Vobořil, Karfík, Bednařík, Hrzánová, Smutná, Hnilica, Dlouhá, Udatná, Karfíková

TJ Lovochemie Lovosice – BK Sluneta Ústí nad Labem 85 : 21

Body: Hrzánová 22, Bednařík 18, Hnilica 12, Karfíková 10, Šulerová 8, Vobořil 4, Jaškovová 2.

TJ Lovochemie Lovosice – BK Sluneta Ústí nad Labem  119 : 25

Body: Šulerová 27, Bednařík 24, Hnilica 18, Jaškovová, Hrzánová, Smutná 12, Karfíková 8, Brůnová, Vobořil, Karfík 2.

Obě utkání odehrály domácí hráčky a hráči velice bojovně, nadšeně a hrály s velikou chutí. V obraně si zkoušeli vypichování míčů po přihrávce soupeřů a po tomto získání míče se většinou hráč dostal po nájezdu do dvojtaktu a do střelby, která jim hodně vycházela. I v těchto zápasech si domácí družstvo vyzkoušelo naučené útočné akce, které byly bodově úspěšné. Přesto někteří hráči musí zlepšit svojí obrannou činnost, také přihrávky musíme trénovat. Celé družstvo nejmladšího minižactva zaslouží velikou pochvalu za bojovnost. Lavička za povzbuzování hráčů na hřišti a velká pochvala za vstřelených 119 bodů v druhém utkání.

Hranici sto bodů v tomto utkání překonala Eliška Šulerová.

V obou utkáních poprvé nastoupili nejmladší hráči družstva Karfík V., Vobořil T. a Adélka Dlouhá, kteří se velice snažili, bojovali a na hřišti se mezi ostatními vůbec neztratili.